אינדקס מאמרי GENERAL

עזרים לבונה אתרים

 

עזרים לבונה אתרים

לכל בונה אתרים יש את סביבת העבודה שלו, ולוקח לכל אחד קצת זמן לפתח לעצמו סביבת עבודה או עזרים שונים שיעזרו לכם "להסתדר יותר בקלות בתחום בניית האתרים. 

לכן הגעתם למקום הנכון, כאן אנחנו נמליץ לכם על תוכנות, עזרים, אתרים והמון דברים בנושא בניית אתרים שיעזרו לכם בהתחלה.

wamp הוא ראשי התיבות של כל מה שאתם צריכים apache mysql php לווינדוס (W). כדי להתחיל להתעסק בתכנות בצד לקוח למשל PHP כדאי לכם להתקין WAMP אצלכם במחשב. הלינק הוא אל מדריך שיש לנו כאן באתר בנושא.

תוכנה מעולה שמאפשרת לתכנת בשפות תכנות רבות מאוד, מתאים למתחילים בתחום ה-HTML ו-PHP פשוט תוטכנה שעושה את העבודה, לא כבדה וקלה לשימוש. מתכנתים רבים ממשיכים להשתמש בה גם לאחר התמקצעותם בתחום שלהם.
מדובר בשדרוג לפנקס רשימות בפשוט שיש לכם במשב, זהו קוד פתוח אז בכלל!

תוכנה מעולה להתחברות לשרת אחסון שלכם (FTP) למי שלא מכיר מדובר בתוכנה שמאפשרת לכם לנהל את הקבצים שנמצאים בשרת שאתם קונים מחברת אחסון כלשהי. חברת האחסון מספקת לכם פרטי FTP שאיתם אתם מתחברים דרך התוכנה הזו.
בקרוב מדריך בנושא.

מדובר במערכת מעולה שבנויה בPHP והמטרה שלה היא להקל עליכם בבניית מסדי נתונים וטבלאות לאחסון מידע, היא עובדת עם שפת SQL והיא חינמית ונפוצה בכל שרת לינוקס. אם יש לכם אותה בשרת אחסון שקניתם אז פשוט תקלידו /phpmyadmin לאחר כתובת הדומיין שלכם. אם הורדתם שרת WAMP (מידע למעלה) אז פשוט תכתבו http://localhost/phpmyadmin בכתובת דפדפן שלכם וכך תוכלו לנהל את מסד הנתונים שלכם.
* נתתי לכם לינק לדף demo ולא לאתר הראשי שם יש לכם "direct login" כדי שתכנסו ותראו את המערכת מבפנים.

בקרוב יהיו לנו עוד מדריכים ועוד המלצות אז תכנסו כדי להתעדכן!יש בעיה? קושי או שאתם רוצים לשאול שאלה? הכנסו לפורום שלנו תשאלו ואנחנו נשמח לעזור!